Bardzo mi miło, że odwiedziłeś / odwiedziłaś mojego bloga!
Mam nadzieję, że znalazłeś tu coś dla siebie, a blog był inspiracją do planowania swoich wojaży, czy planów podróży 🙂

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteś zainteresowany/zainteresowana wykorzystaniem moich zdjęć lub tekstów albo chciałbyś/chciałabyś ze mną nawiązać współpracę – zachęcam do kontaktu!

Ponieważ obecnie przebywam w podróży najlepiej i najszybciej będzie skontaktować się ze mną poprzez Facebooka bądź Instagrama. Odpowiem, jak tylko będę online! 🙂

Dorota Kozub
Kraków, Polska

Cześć, miło Cię widzieć na moim blogu :) Jestem Dorota, jestem fotografką oraz blogerką podróżniczą. Swoją pracą, która jest także moją największą pasją, zatrzymam dla Was emocje i piękne chwile na dłużej. Zajmuję się fotografią portretową, FineArt, kobiecą, ciążową, narzeczeńską, dziecięcą, rodzinną i podróżniczą. Kocham podróże. Kiedy tylko nadarza się okazja, pakuję walizkę i ruszam w trasę, aby poznawać nowe kultury, podziwiać nowe zakątki świata. Wszystko, co piękne, staram się uwiecznić na zdjęciach, które są obrazem moich wspomnień i emocji. W 2019 roku miałam okazję przez pół roku mieszkać w San Mateo w Dolinie Krzemowej. Nasze życie codzienne i podróże opisywałam tutaj na blogu oraz relacjonowałam na Instagramie. Zapraszam do odkrywania świata razem ze mną!