Bardzo mi miło, że odwiedziłeś / odwiedziłaś mojego bloga!
Mam nadzieję, że znalazłeś tu coś dla siebie, a blog był inspiracją do planowania swoich wojaży, czy planów podróży 🙂

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteś zainteresowany/zainteresowana wykorzystaniem moich zdjęć lub tekstów albo chciałbyś/chciałabyś ze mną nawiązać współpracę – zachęcam do kontaktu!

Ponieważ obecnie przebywam w podróży najlepiej i najszybciej będzie skontaktować się ze mną poprzez Facebooka bądź Instagrama. Odpowiem, jak tylko będę online! 🙂

Dorota Kozub
San Mateo, Kalifornia

Cześć, miło Cię widzieć na moim blogu :) Jestem Dorota, pochodzę z Krakowa ale obecnie mieszkam w Kalifornii. Fotografia i podróże to moje dwie największe pasje. Uwielbiam brać aparat i robić sesje portretowe, rodzinne, reportaże. Kiedy tylko nadarza się okazja, pakuję walizkę i ruszam w trasę, aby poznawać nowe kultury, podziwiać nowe zakątki świata. Wszystko, co piękne, staram się uwiecznić na zdjęciach, które są nie tylko "pamiętnikiem, w którym zamiast tekstu zatrzymuje się kadr" (cyt. Monika Gawinowska) ale także obrazem moich wspomnień i emocji. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą dalekowschodnim. Zapraszam do odkrywania świata razem ze mną!